Novinka
Saint Aubin Classic mix 5 x 0,05 l 40%

Saint Aubin Classic mix 5 x 0,05 l 40%

Saint AubinSaint Aubin

Novinka

Dárková sada Saint Aubin Classic mix obsahuje 5 miniatur k degustaci rumových perel Saint Aubin z kategorie Classic.

More details

Skladem 1 ks

499 Kč

tax incl.

1 995 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Saint Aubin Classic mix 5 x 0,05 l 40%

saint-aubin-rum-logo

Dárková sada Saint Aubin Classic mix obsahuje 5 miniatur k degustaci rumových perel Saint Aubin z kategorie Classic.

Vanilla - pochází z jedinečného spojení rumu a vanilky pěstované na plantáži. Tato jemná kombinace dává chutný a velkorysý zážitek a sladké tóny připomínají sladkost ze života dávných časů. Obdobné je to s kořeněným rumem, kokosovým a kávovým, jehož ingredience jsou pěstovány přimo na plantážích. Chuť rumům dodávají kvalitní ingredience vypěstované v regionu Chamarel. Toto spojení dodává nádherný zážitek a charisma rumů se silnou chutí. Je ideální jako likér nebo aperitiv, či do míchaných nápojů.

Coconut - s kokosovým aroma pocházející z ostrova Mauritius. Jméno je inspirováno dle oblasti Saint Aubin, kde jsou plantáže cukrové třtiny.

Coffee - Kávový rum, který se narodil z dokonalé alchymie mezi složitostí rumu a intenzivní chutí mauricijské kávy, pěstované výhradně v regionu Chamarel. Toto prolnutí dalo vzniknout rumu s mohutnou chutí. Je ideální jako likér, nebo jako zajímavý aperitiv.

White - Rum pochází z ostrova Mauritius, jeho jméno bylo inspirováno nejstarší oblastí Saint Aubin, kde jsou plantáže cukrové třtiny. Rum vyniká svojí celistvostí, načervenalou barvou a zvláštní, specifickou, vůní. Jedná se o lehký a velmi specifický, jemný, rum.

Spiced - Jedná se o produkt z řady Classic rum, obsahuje 40% alkoholu a má příchuť exotického koření. Rum byl takové oceněn. Jedná se o tzv agricole rum, tedy o rum, který je vyroben přímo z čerstvě vymačkané šťávy cukrové

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,25 l

Způsob výroby: Destilace ze třtinové šťávy

Země původu: Mauricius

Značka/Výrobce: Rhumerie de Saint Aubin

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Saint Aubin Classic mix 5 x 0,05 l 40%
  • By Saint Aubin
  • Price: 499,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.50 kg
  • Description: Dárková sada  Saint Aubin Classic mix  obsahuje 5 miniatur k degustaci rumových perel  Saint Aubin  z kategorie  Classic .
Path: > > Saint Aubin Classic mix 5 x 0,05 l 40%