Vážení zákazníci, prodejna ŽATEC je pro Vás otevřena Pondělí - Pátek, 9:00 - 17:00, Sobota - ZAVŘENO. Děkujeme za pochopení, Nápoje Červený
Prémiový rum z exotické Panamy - The Demon's Share 0,7l. La Reserva del Diablo.
Demon’s Share 12y neboli démonská daň představuje tu nejlepší část rumu, který vyrábí veselí démoni Panamy.
Demon’s Share 12y neboli démonská daň představuje tu nejlepší část rumu, který vyrábí veselí démoni Panamy.
Tato speciální edice vznikla z 12letého rumu ze stálé nabídky The Demon‘s Share, který navíc strávil ještě necelý rok v sudech po Chianti.
Demon’s Share 15y představuje prémiovou novinku v portfoliu této značky. Jde o rum z melasy, který vzniká v destilační koloně. Po destilaci zraje procesem pomalého zrání po dobu 15 let ve znovu vypálených sudech z amerického dubu.
Demon's Share Special Edition je speciální edice, která je věnována sedmi panamským démonům. Každý rok je nově namíchaný destilát věnován jednomu z nich.