Stará Myslivecká Žitná 1y 0,7 l 38%

Stará Myslivecká Žitná 1y 0,7 l 38%

Novinka

Žitný destilát a přírodní výluh z ovoce je po smíchání ukládán na dobu 1 roku do dubových sudů, kde díky zrání nabývá na vyrovnanosti a harmonii.

More details

Skladem 1 ks

229 Kč

tax incl.

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Stará Myslivecká Žitná 1y 0,7 l 38%

Zcela unikátním ryze českým nápojem s bohatou historií již z 16. století. Základ Staré žitné myslivecké tvoří pečlivě vybraný žitný destilát smísený s přírodními výluhy ze sušeného ovoce (švestek, hrušek, meruněk,..). Přesné složení a poměry těchto přísad jsou po staletí pečlivě střeženy a po celou dobu existence je zná pouze několik málo vybraných lidí. Žitný destilát a přírodní výluh z ovoce je po smíchání ukládán na dobu 1 roku do dubových sudů, kde díky zrání nabývá na vyrovnanosti a harmonii. Stará žitná myslivecká tak dozrává v nezaměnitelný nápoj s whiskovým charakterem. Jeden rok zrání v dubových sudech se projevuje na rozdíl od čtyřleté RESERVE v ostřejší chuti s mírně štiplavým ovocným závěrem.

Informace

Obsah alkoholu: 38%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Česká republika

Doba zrání: 1 rok

Značka: Stará Myslivecká

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Stará Myslivecká Žitná 1y 0,7 l 38%
  • Price: 229,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Žitný destilát a přírodní výluh z ovoce je po smíchání ukládán na dobu 1 roku do dubových sudů, kde díky zrání nabývá na vyrovnanosti a harmonii.
Path: > > > Stará Myslivecká Žitná 1y 0,7 l 38%