Stará myslivecká Reserve 0,5l 40% Dárkové balení + 2 skleničky

Stará myslivecká Reserve 0,5l 40% Dárkové balení + 2 skleničky

Novinka

Stará myslivecká je zcela unikátním ryze českým nápojem s historií sahající daleko před rok 1847, dokonce se hovoří již o 16 století.

More details

Momentálně není skladem. Více info viz kontakt

309 Kč

tax incl.

Zboží si právě prohlíží 1 zákazník
Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Stará myslivecká Reserve 0,5l 40% Dárkové balení + 2 skleničky - Stará myslivecká je zcela unikátním ryze českým nápojem, jehož historie sahá do začátku 16. Století. Základ Staré myslivecké tvoří pečlivě vybraný destilát, který zraje v dubových sudech společně s přírodními výluhy ze sušeného ovoce. Přesné složení a poměry těchto přísad jsou po staletí pečlivě střeženy. Vedle oblíbené Staré myslivecké originál vyzrála k dokonalosti ušlechtilejší RESERVE. Unikátní výrobní postup dvojího zrání ve vybraných sudech z bílého dubu po dobu čtyř let je to, co odlišuje Reserve od známější Staré myslivecké originál. Reserve zraje celkem 4 roky v dubových sudech. Nejprve ušlechtilý destilát zraje ve vybraných sudech z bílého dubu 3 roky. Posléze je tento destilát smíchán s přírodními výluhy ze sušeného ovoce a znovu uložen do dubových sudů na dobu jednoho roku. Výsledkem je jedinečná jemná chuť whiskového charakteru s hřejivým dozvukem sadového ovoce. Doslova gentlemanská záležitost.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,5l

Země původu: Česká republika

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Summary

  • Product Name:Stará myslivecká Reserve 0,5l 40% Dárkové balení + 2 skleničky
  • Price: 309
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Stará myslivecká je zcela unikátním ryze českým nápojem s historií sahající daleko před rok 1847, dokonce se hovoří již o 16 století.
Path: > > > Stará myslivecká Reserve 0,5l 40% Dárkové balení + 2 skleničky