Klášterní tajemství Likér 0,5l 40%

Klášterní tajemství 0,5l 40%

Novinka

Klášterní tajemství hořkosladký bylinný likér barvy růžového vína připravovaný podle tradiční klášterní receptury.

More details

219 Kč

tax incl.

438 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Klášterní tajemství 0,5l 40%

Hořkosladký bylinný likér barvy růžového vína připravovaný podle tradiční klášterní receptury. Tradice likéru sahá až do dob, kdy se klášterní mnišské řády ještě zabývaly pěstováním vína a sbíráním léčivých bylin. Sloučením obou ingrediencí vznikl lahodný nápoj, který zůstával dlouhá staletí vyhrazen pouze uzavřené mnišské komunitě. Základ Klášterního tajemství tvoří vinný destilát, velejemný líh, cukr a především devatenáct pečlivě dávkovaných bylin domácího i orientálního původu, které procházejí nejenom macerací ( což je běžný způsob získání bylinných výluh ), ale taktéž destilací, která dělá Klášterní tajemství naprosto unikátním produktem. Přesné složení bylinného likéru je dodnes tajné, ale i po sto padesáti letech 100% odpovídá původní receptuře. Můžeme snad jen odtajnit, že jednou z bylinných složek obsažených v bylinném destilátu a macarátu jsou zralá semena Anděliky lékařské, které se vyznačují silně aromatickou vůni a příjemně nahořklou chutí. Společně s cukrem dodávají likéru výjimečnou a výraznou chuť.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,5l

Země původu: Česká republika

Značka: Klášterní tajemství

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Klášterní tajemství 0,5l 40%
  • Price: 219,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.00 kg
  • Description: Klášterní tajemství hořkosladký bylinný likér barvy růžového vína připravovaný podle tradiční klášterní receptury.
Path: > > > Klášterní tajemství 0,5l 40%