Saint Vivant Armagnac 0,7 l 40%

Saint Vivant Armagnac 0,7 l 40%

Saint Vivant Saint Vivant

Novinka

Saint Vivant Armagnac vyrobený s výběrem výjimečných vyzrálých Armagnaců, které vyzrály dlouhé roky v dubových sudech, z nichž nejmladší složka zrála v dubových sudech minimálně 3 roky.

More details

Skladem 1 ks

669 Kč

tax incl.

955 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Saint Vivant Armagnac 0,7 l 40%

armagnac-saint-vivant-logo

Saint Vivant Armagnac vyrobený s výběrem výjimečných vyzrálých Armagnaců, které vyzrály dlouhé roky v dubových sudech, z nichž nejmladší složka zrála v dubových sudech minimálně 3 roky. Armagnac má zlatavě jantarovou barvu, bohatou vůni a lahodnou chuť zralého ovoce a květin.

Design lahve, lahev se zakřiveným hrdlem , vychází z původního tvaru lahve, kterou používal pro svůj Armagnac pan St. Vivant de la Salle v roce 1559. Armagnac st. Vivant jsou vyráběny podle certifikačních specifikací Armagnac stanovených v roce 1936, které se zaměřují na jedinečný stárnutí a tradice ve stejnojmenném regionu. Vyrábějí se z pečlivě vybraných odrůd révy (Ugni Blanc, Folle Blanche, Baco) pěstovaných v nejlepších regionech Bas Armagnac - která se může pochlubit elegantním a vznešeným charakterem subregionu - la Ténareze -, známým pro tradičně ohnivé, plné armagnacy s s podtóny květin a sušeného ovoce. Jejich dlouhé stárnutí v unikátních místních " černých dubových sudech " jim umožňuje vyvíjet vůně vanilky, sušených švestek, fialek a exotického koření, ležení poskytuje tvorbu krásné jantarové barvy s nádechem mahagonu.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Francie

Značka: Saint Vivant

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Saint Vivant Armagnac 0,7 l 40%
  • By Saint Vivant
  • Price: 669,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Saint Vivant Armagnac  vyrobený s výběrem výjimečných vyzrálých Armagnaců, které vyzrály dlouhé roky v dubových sudech, z nichž nejmladší složka zrála v dubových sudech minimálně 3 roky.
Path: > > > Saint Vivant Armagnac 0,7 l 40%