Hennessy V.S. NBA Edition 0,7 l 40%

Hennessy V.S. NBA Edition 0,7 l 40%

HennessyHennessy

Novinka

Sdílené dlouhodobé hodnoty a vášeň posouvat hranice spojili značku Hennessy a basketbalovou NBA v oficiální partnerství, a koňak Hennessy je tak od roku 2020 oficiálním drinkem NBA.

More details

Skladem 1 ks

909 Kč

tax incl.

1 298 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Hennessy_Cognac

Hennessy V.S. NBA Edition 0,7 l 40%

Sdílené dlouhodobé hodnoty a vášeň posouvat hranice spojili značku Hennessy a basketbalovou NBA v oficiální partnerství, a koňak Hennessy je tak od roku 2020 oficiálním drinkem NBA. Fanoušci obou těchto světů, kde úcta k tradicím spolu s úsilím se vždy překonávat jsou zásadní, mají znovu možnost oslavit toto spojení s novou limitovanou edicí Hennessy V.S, oslavující esenciální prvek basketbalu – beton a s ním i ulice, na kterých se hra zrodila.

Není divu, že Hennessy Very Special je nejoblíbenějším koňakem na světě. Utváří ho směs čtyřiceti eau-de-vie z oblastí: Grande Champagne, Petite Champagne, Borderies a Fins Bois. Pálenky zrají v mladých dubových sudech do doby, než dosáhne charakteristické konzistence a kvality.

Pro tento ikonický koňak je typická zlatavá barva. Výrazné vůni dominuje aroma dubového dřeva, lískových oříšků a vanilky. Chuť je vyvážená - robustní a elegantní zároveň. Odrážejí se v ní živé citrusové, jablkové a čerstvé hroznové tóny s dotykem grilovaných mandlí a sladké vanilky, která s vámi vydrží a do samého závěru.

Intenzivní a ovocné příchutě činí V.S všestranným koňakem, který si můžete vychutnat samotný, s ledem nebo jako součást míchaného nápoje.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Francie

Značka: Hennessy

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Hennessy V.S. NBA Edition 0,7 l 40%
  • By Hennessy
  • Price: 909,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Sdílené dlouhodobé hodnoty a vášeň posouvat hranice spojili značku  Hennessy  a basketbalovou NBA v oficiální partnerství, a koňak Hennessy je tak od roku 2020 oficiálním drinkem NBA.
Path: > > > Hennessy V.S. NBA Edition 0,7 l 40%