Vážení zákazníci, prodejna ŽATEC je pro Vás otevřena Pondělí - Pátek, 9:00 - 17:00, Sobota - ZAVŘENO. Děkujeme za pochopení, Nápoje Červený
Vzniká smícháním 40 eaux-de-vie. Jeho barva je krásně jasná a zlatavá. Silnému buketu dominují dubové tóny, které následně odeznívají a odhalují vůni lískových oříšků.
Hennessy Very Special (VS) Vzniká smícháním 40 eaux-de-vie z hlavních oblastí Cognacu – Grande Champagne, Petite Champagne, Borderies a Fins Bois – o stáří nejméně 2 roky. Výraznému buketu vládne dubové dřevo, které po chvilce odhaluje tóny lískových oříšků. Chuť hraje na notu červeného bobulového ovoce v doprovodu sladké vanilky, která s vámi vydrží a do samého závěru. Jeho barva je krásně jasná a zlatavá. Hennessy VS se tradičně podává při pokojové teplotě do 22 stupňů z drobnějších sklenek ve tvaru tulipánu. Sám majitel značky ale nabádá k experimentům. Vyzkoušejte koňak třeba s velkou kostkou ledu, nebo v míchaném drinku se sodou či tonikem. Najděte si svůj oblíbený způsob a na konvence nehleďte. Stejně jako Hennessy.
Informace
Obsah alkoholu: 40%
Obsah lahve: 0,7 l
Země původu: Francie
Značka: Hennessy
Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.
Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.
Bumbu rum Vyrobený ze štávy cukrové třtiny vypěstované na Barbadosu, Belize, Brazílii, Kostarice, Dominikánské republice, El Salvadoru, Guyaně a Hondurasu.
Santos Dumont XO Elixir Rum limitovaná edice prémiového rumového likéru.
Isautier Arrangé Banane Flambée je ochucený rum s lehkým, sladkým a ovocným aroma.
Ovocný likér vyrobený podle originální receptury s 35% podílem višňové šťávy a s lehkým mandlovým nádechem okouzlí svou lahodnou chutí a vůní.
Na počest Kuytchi, Incké bohyně duhy, byl vytvořen nový spirit drink na bázi Ron Millonario, obohacený o vzácná přírodní aromata včetně kakaa a “dulce de leche”.
Ron Barcelo Imperial Rum naprostá lahůdka z Dominikánské republiky.
Aviation Gin destilovaný v Americe, přináší styl holandského ginu. Destiluje se z žita a přináší tóny jalovce, levandule, anýzu a pomerančové kůry.
Beluga je mistrovské dílo každým coulem – celosvětově je považována za skutečný symbol luxusu. Nyní za mimořádnou akční cenu.
Canerock je jamajský spiced rum infuzovaný přírodním kořením, který odráží nespoutanou energii Jamajky. Inspirován byl jamajskou historií výroby rumu a místní láskou ke koření.
Originální dárkové balení prémiového filipínského rumu Don Papa a pokerových karet se stejným designem.
Plantation Barbados Extra Old 20th Anniversary Rum po ukončení zrání na Barbadosu je tento rum transportován do Francie, kde zraje další dva roky.
Roku – v Japonštině číslo 6 – označuje šestici surovin, které v ginu zanechaly pestrou a zároveň jemnou chuť.
Bruichladdich Port Charlotte 10y je jedinečná skotská single malt whisky, která zraje v dvojích sudech.
Bunnahabhain Stiuireadair (vyslovuje se "stew-rahdur" a znamená "kormidelník" ve skotské gaelštině) je posledním členem posádky Bunnahabhain.
Vstupte do světa prvotřídních rumů s limitovanou edicí Don Papa Single Island Christmas 7y.
Don Papa Rye Aged je limitovanou edici filipínského, prémiového rumu Don Papa.
Monkey Shoulder Blended Malt Whisky zaujme na první pohled, nejen svým jménem. Jednoduché provedení láhve je doplněno třemi opicemi.
Vodka SKYY má neutrální lahodnou chuť s náznaky obilí a minerálů. Chuť je lehká, svěží a hladká a vyvážená.
Tanqueray Rangpur je naprosto vynikající varianta ginu Tanqueray. Tento gin je ochucen velmi šťavnatými limetkami z indického Rangpuru.
Red Bull energetický nápoj - plech 0,25l - Red Bull je funkční nápoj, který vám dává křídla kdykoliv je potřebujete.
Arran 10letá whisky, oficiálně uvedena na trh v roce 2006, leží v srdci ostrova Isle of Arran.
A. H. Riise XO Reseve je vyráběn ručním mícháním několika druhů rumů zrajících až dvacet let, které mají nádherně zlatavou mahagonovou barvu.
A. H. Riise Non Plus Ultra Black edition je nová limitovaná edice palírny A.H.RIISE dánského lékárníka. S průměrnou dobou zrání 25 let. Omezený počet kusů.
Dewars Double Double 32 let je dokončena v sudech po sherry Pedro Ximenez, což přináší bohaté, zralé tóny tresky s nádechem kouřovosti a hedvábně hladký závěr.
Exkluzivní rum Cihuatan Le Suerte je limitovaná edice, která byla filtrována přes křemen a zrála 15 let v panenských sudech z amerického bílého dubu.
Danzka Fifty je výjimečná vodka, která ztělesňuje sílu a charakter s obsahem alkoholu 50 %.
Planteray Cut & Dry představuje dokonalou harmonii 100% barbadoského řemeslného rumu a dužiny místních kokosových ořechů.
Unikát v Evropě od českého bottlera RUM CZ/SK. Brazilská cachaça infuzovaná květy amazonské rostliny Jambu. Vzrušující chuťová exploze na patře a elektrizující pocit mravenčení na jazyku a rtech.