Grand Marnier Cordon Rouge Likér 0,7 l 40%

Grand Marnier Cordon Rouge 0,7 l 40%

Grand MarnierGrand Marnier

Novinka

Grand Marnier Grand Rouge je francouzský pomerančový likér, který se hojně využívá v gastronomii, ale i k pohodovému popíjení. 

More details

Skladem 1 ks

569 Kč

tax incl.

812 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Grand Marnier Cordon Rouge Liqueur 0,7l 40%

Grand Marnier Cordon Rouge je francouzský pomerančový likér, který se hojně využívá v gastronomii, ale i k pohodovému popíjení. Je vyráběný z vyzrálého kvalitního koňaku s z hořkých karibských pomerančů z ostrova Curacao. Likér se také využívá při míchání nápojů B52 nebo Cosmopolitan. V roce 1827 založil Jean-Baptiste Lapostolle pálenici v Neauphe-le-Chateau ve Francii. Jeho vnučka se téměř padesát let poté provdala za Louise-Alexandra Marniera, který pocházel z francouzské rodiny vinařů, a vznikla tak rodina Marnier Lapostolle. Louis-Alexandre v roce 1880 začal vyrábět nápoj, který se původně jmenoval Curacao Marnier, když jej však ochutnal jeho přítel a světoznámý hoteliér César Ritz, zvolal: "Grand Marnier!" a pakticky tak přejmenoval Marnierovu novinku. Tajný recept rodiny je založen na míchání prvotřídního koňaku s chutí nahořklých karibských pomerančů. 

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Francie

Značka: Grand Marnier

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Grand Marnier Cordon Rouge 0,7 l 40%
  • By Grand Marnier
  • Price: 569,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Grand Marnier Grand Rouge je francouzský pomerančový likér, který se hojně využívá v gastronomii, ale i k pohodovému popíjení. 
Path: > > > Grand Marnier Cordon Rouge 0,7 l 40%