Žufánek OMG Gin 0,5 l 45%

Žufánek OMG Gin 0,5 l 45%

ŽufánekŽufánek

Novinka

Žufánek OMG Gin je první poctivý a z bylinek vydestilovaný gin v České republice. Hlavní složky = grains of paradise, levandule, čerstvá pomerančová kůra, meduňka a lípa srdčitá.

More details

Skladem 1 ks

579 Kč

tax incl.

1 157 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Žufánek OMG Gin 0,5 l 45%

zufanek-omg-gin-0-5-l-45

Žufánek OMG Gin je první poctivý a z bylinek vydestilovaný gin v České republice. Hlavní složky = grains of paradise, levandule, čerstvá pomerančová kůra, meduňka a lípa srdčitá.

OMG je vymazlený, bylinkami bohatý a rukodělně destilovaný London Dry gin.

Je vyroben průtahovou destilací 16 jedinečných bylin a koření, které spolu vytvořili jeden z nejkomplexnějších ginů na trhu.

Najdete mezi nimi tradiční koření jakým je jalovec, koriandr, puškvorec, andělika ale i netradiční v podobě grains of paradise, brusinek či květu našeho národního stromu – lípy srdčité.

Gin si nejlépe vychutnáte s kostkou ledu a nebo s tonikem (50 ml OMG, 150 ml kvalitního toniku). Kvůli vyššímu podílu jalovce, než je tomu u ostatních ginů, dochází při vychlazení láhve v ledničce či mrazničce k mírnému zakalení nápoje. To mají na svědomí právě aromatické oleje z jalovce, které se v teplotách pod 7 °C vysráží a v teple naopak rozpustí. Stejně jako naše ostatní destiláty, tak i gin doporučujeme nevychlazovat.

OMG gin získal v květnu 2014 maximálních 10 bodů od německého magazínu Eye for Spirit.
V roce 2015 stříbrnou medaili na Craft Spirits Awards v Berlíně.

Aroma: Příjemné prolínání pomerančů a jalovce, lehce nasládlé a nepatrně štiplavé

Chuť: Kombinace citrusové sladkokyselosti a jalovce doprovázená jemnou štiplavostí. Po dalších doušcích se začínají projevovat jednotlivá koření jako je pepř nebo kardamom.

Infomace

Obsah alkoholu: 45%

Obsah lahve: 0,5 l

Typ: Dry gin

Země původu: Česká republika

Značka/Výrobce: Žufánek s.r.o.

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Žufánek OMG Gin 0,5 l 45%
  • By Žufánek
  • Price: 579,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.20 kg
  • Description: Žufánek OMG Gin je první poctivý a z bylinek vydestilovaný gin v České republice. Hlavní složky = grains of paradise, levandule, čerstvá pomerančová kůra, meduňka a lípa srdčitá.
Path: > > > Žufánek OMG Gin 0,5 l 45%