Akce
Whitley Neill Quince Gin 0,7 l 43% (holá láhev)

Whitley Neill Quince Gin 0,7 l 43%

Whitley NeillWhitley Neill

Novinka

Whitley Neill Quince Gin je ručně vyráběný gin Whitley Neill se již vyrábí po 8 generací. Tentokrát doplněný o tureckou kdouli. 

More details

Skladem 3 ks

489 Kč

tax incl.

698 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Whitley Neill Quince Gin 0,7l 43%

Whitley-Neill-Pink-Grapefruit

Whitley Neill Quince Gin je ručně vyráběný gin Whitley Neill se již vyrábí po 8 generací. Tentokrát doplněný o tureckou kdouli. 

Chuť k dobrodružství a objevu prochází všemi osmi generacemi rodového stromu Whitley Neill. Není tedy žádným překvapením, že na přelomu století se Frederick Neill ocitl na cestě přes Persii, kde objevil řadu exotického ovoce, bylin a koření, aby inspiroval kolekci ginových receptů rodiny Greenall Whitley.

Zatímco tam byl, byl překvapen, že objevil "džinové" ovoce, které rostlo ve starých horách. A je to nezaměnitelná sladká turecká kdoule, která se mísí s opojným mixem perských bylinek a koření, které dává Whitley Neill Quince Gin jeho výraznou, lákavou chuť. Ručně vyráběný gin výjimečné kvality s chutí, která je stejně bohatá jako jeho rodový původ.

Informace

Obsah alkoholu: 43%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Velká Británie

Značka: Whitley Neill

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Whitley Neill Quince Gin 0,7 l 43%
  • By Whitley Neill
  • Price: 489,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.20 kg
  • Description: Whitley Neill Quince Gin  je ručně vyráběný gin  Whitley Neill  se již vyrábí po 8 generací. Tentokrát doplněný o tureckou kdouli. 
Path: > > > Whitley Neill Quince Gin 0,7 l 43%