TOSH Gin modrý 0,7 l 45%

TOSH Gin modrý 0,7 l 45%

TŌSH Distillery s.r.o.TŌSH Distillery s.r.o.

Novinka

Proč Modrý gin? Bo Modrá myš. Proč Modrá myš? Bo se tam už sto roků fajně pije. TŌSH na zdraví všem barmanům, kteří se o své hosty umí skvěle postarat. Vychutnejte si s nimi silnou a vyváženou chuť, s důrazem na bohaté květinové tóny a čerstvý zázvor v hřejivém závěru.

More details

729 Kč

tax incl.

1 041 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

TOSH Gin modrý 0,7 l 45%

Nic jsme nenechali náhodě, a proto jsme ve spolupráci s barmany zkomponovali gin, za který se nebude stydět žádný koktejl. Krásné odstíny modrofialové barvy zůstanou ve sklenici až do posledního doušku.

Modrá barva ginu je zcela přírodní, vzniká zásluhou macerace klitorie ternatské. Protože jde o přírodní barvivo, barva časem ztrácí na intenzitě, a proto doporučujeme uchovávat gin v temnu. Tak to vypijte co nejdřív!

TŌSH Distillery s.r.o.

Jsme komunitní palírna whisky a ginu, jež navazuje na řemeslnou tradici výroby destilátů v Těšeticích u Olomouce. Obnovením produkce značky King Barley se nám podařilo znovu zabydlet na české whisky mapě, zároveň ale produkujeme originální giny, které jsou oblíbené i za našimi hranicemi. A díky komunitě naší palírny dovedeme vracet krajině aspoň část z toho, co si od ní na počátku bereme.

Informace 

Obsah láhve: 0,7 l

Obsah alkoholu: 45%

Složení: velejemný líh, jalovec, čerstvý zázvor, citrusové kůry, český mák, klanopraška, šípek, klitorie, další byliny a koření

Země původu: Česká Republika

Značka/Výrobce: TŌSH Distillery s.r.o.

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:TOSH Gin modrý 0,7 l 45%
  • By TŌSH Distillery s.r.o.
  • Price: 729,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Proč Modrý gin? Bo Modrá myš. Proč Modrá myš? Bo se tam už sto roků fajně pije. TŌSH na zdraví všem barmanům, kteří se o své hosty umí skvěle postarat. Vychutnejte si s nimi silnou a vyváženou chuť, s důrazem na bohaté květinové tóny a čerstvý zázvor v hřejivém závěru.
Path: > > > TOSH Gin modrý 0,7 l 45%