Sikkim Fraise 0,7 l 40%

Sikkim Fraise 0,7 l 40%

Novinka

Sikkim Fraise je destilovaný s jalovcem, červeným čajem, květinovými esencemi, lesními jahodami, brusinkami, koriandrem a pomerančovou kůrou.

More details

Skladem 2 ks

759 Kč

tax incl.

1 084 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Sikkim Fraise 0,7 l 40%

sikkim-gin-logo

Sikkim Fraise je destilovaný s jalovcem, červeným čajem, květinovými esencemi, lesními jahodami, brusinkami, koriandrem a pomerančovou kůrou. Velmi ovocná příchuť, sladkost a vůně lesních jahodGin Sikkim vznikl díky smísení tradice červeného čaje z Tibetu a španělského ginu. Základem je červený čaj z regionu Sikkim, části Indie známé pro jedny z nejlepších čajů na světě. V procesu výroby se využívají měděné desky vyrobené v roce 1831 a společně s ověřenou destilační metodou, která nabízí perfektní rovnováhu v poměru alkoholu a esencí, vytváří unikátní škálu ginů Sikkim. Lahev je inspirována nádobou na parfém z dvacátých let minulého století.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Španělsko

Značka: Sikkim

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Sikkim Fraise 0,7 l 40%
  • Price: 759,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Sikkim Fraise  je destilovaný s jalovcem, červeným čajem, květinovými esencemi, lesními jahodami, brusinkami, koriandrem a pomerančovou kůrou.
Path: > > > Sikkim Fraise 0,7 l 40%