Nikka Coffey Gin 0,7 l 47%

Nikka Coffey Gin 0,7 l 47%

NikkaNikka

Novinka

Nikka Coffey jedinečný japonský gin z dílny společnosti Nikka, jež je pověstná nejen vysokou kvalitou svých produktů, ale také inovativním přístupem k jejich výrobě.

More details

Skladem 1 ks

1 089 Kč

tax incl.

1 555 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Nikka Coffey Gin 0,7 l 47%

nikka-gin-logo

Nikka Coffey jedinečný japonský gin z dílny společnosti Nikka, jež je pověstná nejen vysokou kvalitou svých produktů, ale také inovativním přístupem k jejich výrobě. Neobvyklá destilační metoda propůjčuje ginu charakteristickou sametovou texturu a plné tělo. K výrobě se používá 11 botanicals, mezi kterými je vedle klasických ginových ingrediencí (jalovcové bobule, andělika, semínka koriandru) také jablečný mošt, japonský pepř sanšó a exotické citrusy z Japonska a Okinawy (juzu, kabosu, amanacu, hirami lemon), které jsou okamžitě patrné v chuti i vůni tohoto skutečně unikátního ginu. Odborný portál Whisky Exchange jej v roce 2018 vyhlásil destilátem roku, o rok později získal zlato na cenách World Gin Awards.

Vůně: Okamžitě patrné aroma citrusů (juzu, citronová kůra, pomeranče). Jemná vůně koření a jalovce.
Chuť: Zprvu sladší chuť doplňuje rychlý nástup exotických citrusových plodů, kůr i dužin. V závěru především sladkokyselé citrusy a koření (japonský pepř sanšó).
Doporučené podávání: Primárně koktejly, ale perfektní je i pro ty, kteří vyhledávají gin, jež si lze vychutnat také samotný. Skvěle se hodí k uzenému lososu a kombinuje s chutí jablek, limet, zázvoru a citronové trávy.

Informace 

Obsah láhve: 0,7 l

Obsah alkoholu: 47%

Země původu: Japonsko

Značka: Nikka

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Nikka Coffey Gin 0,7 l 47%
  • By Nikka
  • Price: 1 089,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Nikka Coffey  jedinečný japonský  gin z dílny společnosti Nikka , jež je pověstná nejen vysokou kvalitou svých produktů, ale také inovativním přístupem k jejich výrobě.
Path: > > > Nikka Coffey Gin 0,7 l 47%