Monkey 47 Schwarzwald Dry Gin 0,5l 47%

Monkey 47 Schwarzwald Dry Gin 0,5l 47%

Novinka

Tradiční suchý gin si vypůjčil ty nejlepší ingredience z přírody německého Schwarzwaldu a exotické Indie. Black Forest Distillers dali dohromady 47 pečlivě vyladěných ingrediencí, které prošly šetrnou macerací a destilací a pak si odpočinuly v tradičních hliněných nádobách. Výsledkem je jemná lahůdka s tóny jalovce, citrusů a květin s lehkým doprovodem pepře a pomela.

More details

20 Items

Skladem

1 049 Kč

tax incl.

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Dobrá třetina z celkem 47 pečlivě vybraných přísad přísad Monkey 47 Ginu není pro giny zcela typická a dává téhle lahůdce jedinečný charakter. Jednou z jeho tajných zbraní jsou třeba famózní lokální brusinky. Když přidáte šetrnou destilaci a zrání v tradičních hliněných nádobách, musí vám být jasné, že tenhle gin je třída. Ať už ho smícháte s tonikem, přidáte do martini, nebo nalijete hezky čistě na led, nezklame.

Tahle opička mimo jiné drží zlato z World Spirits Award. Vyzkoušejte a nebudete litovat!

Informace

Obsah alkoholu: 47%

Obsah lahve: 0,5l

Země původu: Německo

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Summary

  • Product Name:Monkey 47 Schwarzwald Dry Gin 0,5l 47%
  • Price: 1 049
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Tradiční suchý gin si vypůjčil ty nejlepší ingredience z přírody německého Schwarzwaldu a exotické Indie. Black Forest Distillers dali dohromady 47 pečlivě vyladěných ingrediencí, které prošly šetrnou macerací a destilací a pak si odpočinuly v tradičních hliněných nádobách. Výsledkem je jemná lahůdka s tóny jalovce, citrusů a květin s lehkým doprovodem pepře a pomela.
Path: > > > Monkey 47 Schwarzwald Dry Gin 0,5l 47%