Generous Gin 0,7 l 44% (Tuba)

Generous Gin 0,7 l 44% (Tuba)

Novinka

Generous Gin je skvěle vyvážený, elegantní a překvapivě jemný a aromatický gin, který v dokonalé rovnováze spojuje ovocné, květinové a kořeněné tóny s výjimečnou čerstvostí.

More details

Skladem 1 ks

929 Kč

tax incl.

1 327 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Generous Gin 0,7 l 44% (Tuba)

generous-gin

Generous Gin příběh tohoto ginu začal snem. Snem vytvořit destilát, který by připomínal zahradu života, dokonalou harmonii rozmanitých chutí přírody v jedné láhvi. Zakládá se na tom nejlepším z francouzské tradice; kvalitních přírodních ingrediencích a vysoce precizní destilaci v malých kotlíkových přístrojích. Výsledkem je skvěle vyvážený, elegantní a překvapivě jemný a aromatický gin, který v dokonalé rovnováze spojuje ovocné, květinové a kořeněné tóny s výjimečnou čerstvostí. V chuti se projevují zejména tóny červeného pepře, citrusů, jalovce, jasmínu a černého bezu. Tento ušlechtilý gin si zaslouží i ušlechtilou láhev. Její design byl inspirován tradičními botanickými lahvemi a je vyrobena z mléčného bílého skla. Potisk odráží chuťový profil ginu: vytříbenost a ušlechtilost.

Láhev je dodávána v dárkové tubě. 

Informace

Obsah alkoholu: 44%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Francie

Značka: Generous

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Generous Gin 0,7 l 44% (Tuba)
  • Price: 929,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Generous Gin  je skvěle vyvážený, elegantní a překvapivě jemný a aromatický gin , který v dokonalé rovnováze spojuje ovocné, květinové a kořeněné tóny s výjimečnou čerstvostí.
Path: > > > Generous Gin 0,7 l 44% (Tuba)