Novinka
Endorphin P!NK GIN 0,5 l 43%

Endorphin P!NK GIN 0,5 l 43%

Endorphin GinEndorphin Gin

Novinka

ENDORPHIN P!NK GIN má základ v našem London dry ginu ale s s nižším důrazem na jalovcovou chuť, s jemnějším tělem a zakulaceným závěrem. Růžová barva docílena pouze infuzí bylinek, bez přidaných umělých barviv a stabilizátorů.

More details

Skladem 5 ks

549 Kč

tax incl.

1 097 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Endorphin P!NK GIN 0,5 l 43%

endorphin-gin-logo

ENDORPHIN P!NK GIN má základ v našem London dry ginu ale s nižším důrazem na jalovcovou chuť, s jemnějším tělem a zakulaceným závěrem. Růžová barva docílena pouze infuzí bylinek, bez přidaných umělých barviv a stabilizátorů.

Samozřejmě také bez přidaného cukru či jiných sladidel. Vyrábíme jej průtahovou destilaci velejemného neutrálního lihu, ve kterém macerujeme směs jalovce, koriandru a dalších 17 lokálních i exotických bylin a koření po dobu 40 hodin. Květinovou chuť a vůni citrusů pak získává infuzí při průchodu lihových par přes naši unikátní vaporizační komoru, kde jsou tyto byliny a kůry umístěny v několika patrech nad sebou Gin s nižším důrazem na jalovcovou chuť, se zakulaceným závěrem a sladkým tělem. Růžová barva docílena pouze botanicals, bez přidaných barviv a stabilizátorů. Z tohoto důvodu může v průběhu času dojít k postupné ztrátě/změně barvy -což není vada, ale charakteristická vlastnost tohoto ginu. Na chuti ani vůni to však vliv nemá.

Pro maximální barevnou stálost doporučujeme uchovávat na suchém a  temném místě, chráněném před slunečním zářením (UV) a po otevření co nejdříve zkonzumovat.

Aroma: Svěží ovocná paleta lesních plodů s náznakem citrusů, následovaná slabším jalovcem

Chuť: Vede jalovec, následuje jemně ovocná svěžest, zakulacená puškvorcem s jemný jalovec s lehkým tónem anděliky v závěru

Hlavní botanicals: Jalovec, koriandr, lesní plody a dalších 10 botanicals

Obsah láhve: 0,5 l

Obsah alkoholu: 43%

Země původu: Česká republika

Značka/Výrobce: Endorphin Gin

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Endorphin P!NK GIN 0,5 l 43%
  • By Endorphin Gin
  • Price: 549,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.00 kg
  • Description: ENDORPHIN P!NK GIN   má základ v našem  London dry ginu  ale s s nižším důrazem na jalovcovou chuť, s jemnějším tělem a zakulaceným závěrem. Růžová barva docílena pouze infuzí bylinek, bez přidaných umělých barviv a stabilizátorů.
Path: > > > Endorphin P!NK GIN 0,5 l 43%