Elemens of Botanica natural forest Czech Gin 0,7l 42%

Elemens of Botanica natural forest Czech Gin 0,7 l 42%

Elemens of BotanicaElemens of Botanica

Novinka

Elements of Botanica natural forest jeho receptura obsahuje 11 botanicals, z nichž jen pár jsme odhalili na etiketě láhve, ostatní zůstávají naším tajemstvím. 

More details

Skladem 1 ks

589 Kč

tax incl.

841 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Elemens of Botanica natural forest Czech Gin 0,7l 42%

Elements of Botanica – vyrobeno s dokonalostí starých řemeslníků.

Excelentní ginová řada produktů od značky Helsinki, patřící do kategorie ultra prémiové produkty. Dokonalý design a výjimečnost v každém detailu.

Tento projekt se rodil téměř dva roky, než byl vypilován k úplné spokojenosti tvůrců. Efektní nástřik láhve, bylinné dekorace, etiketa s luminiscenčním efektem, vypalovaný uzávěr, to vše je jen vnějším ztvárněním vnitřní dokonalosti. Unikátní GIN Elements of Botanica z rukodělné produkce, vznikající na pomezí Moravských Beskyd a Valašských hor. To nejlepší z umění destilace a likérnických zkušeností obou regiónů bylo vloženo do tohoto excelentního destilátu. Každý detail produktu je zpracováván s velkou pečlivostí a ručně. GIN je vyroben prastarou metodou „Steeping“ – macerování bylin a koření v destilátu (v našem případě z jalovce). Tento je následně po přesně daném čase redestilován. Kvalita toho produktu je také doložena ředěním na 42%, kdy tyto procenta jsou maximální hranici, kterou nám obsažené silice a bylinné složky dovolí pro udržení čirosti destilátu.

Elements of Botanica natural forest jeho receptura obsahuje 11 botanicals, z nichž jen pár jsme odhalili na etiketě láhve, ostatní zůstávají naším tajemstvím. Je tedy na každém, zda jeho smysly odhalí, co zůstává utajeno. Chuť a vůně Elements of Botanica je jemná s rafinovanými prvky exotického ovoce, přesto si uchovává nezaměnitelnou stopu jalovce a všech ostatních bylinných složek.

Můžeme vnímat harmonický a návykový celek tohoto excelentního destilátu, nebo se nechat pohltit vnímáním jednotlivých složek, tak jak je postupně smysly odhalují.

Informace 

Obsah láhve: 0,7l

Obsah alkoholu: 42%

Země původu: Česká republika

Značka: Elemens of Botanica

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Elemens of Botanica natural forest Czech Gin 0,7 l 42%
  • By Elemens of Botanica
  • Price: 589,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.20 kg
  • Description: Elements of Botanica natural forest  jeho receptura obsahuje 11 botanicals, z nichž jen pár jsme odhalili na etiketě láhve, ostatní zůstávají naším tajemstvím. 
Path: > > > Elemens of Botanica natural forest Czech Gin 0,7 l 42%