Elemens of Botanica Mystical Forest Czech Gin 0,7l 42%

Elemens of Botanica Mystical Forest Czech Gin 0,7 l 42%

Elemens of BotanicaElemens of Botanica

Novinka

Elements of Botanica mystical forest jeho receptura vychází ze stejného základu jako verze natural forest, je však doplněna o prvek lesních malin.

More details

Skladem 1 ks

589 Kč

tax incl.

841 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Elemens of Botanica Mystical Forest Czech Gin 0,7l 42%

Elements of Botanica – vyrobeno s dokonalostí starých řemeslníků.

Excelentní ginová řada produktů od značky Helsinki, patřící do kategorie ultra prémiové produkty. Dokonalý design a výjimečnost v každém detailu.

Tento projekt se rodil téměř dva roky, než byl vypilován k úplné spokojenosti tvůrců. Efektní nástřik láhve, bylinné dekorace, etiketa s luminiscenčním efektem, vypalovaný uzávěr, to vše je jen vnějším ztvárněním vnitřní dokonalosti. Unikátní GIN Elements of Botanica z rukodělné produkce, vznikající na pomezí Moravských Beskyd a Valašských hor. To nejlepší z umění destilace a likérnických zkušeností obou regiónů bylo vloženo do tohoto excelentního destilátu. Každý detail produktu je zpracováván s velkou pečlivostí a ručně. GIN je vyroben prastarou metodou „Steeping“ – macerování bylin a koření v destilátu (v našem případě z jalovce). Tento je následně po přesně daném čase redestilován. Kvalita toho produktu je také doložena ředěním na 42%, kdy tyto procenta jsou maximální hranici, kterou nám obsažené silice a bylinné složky dovolí pro udržení čirosti destilátu.

Elements of Botanica mystical forest jeho receptura vychází ze stejného základu jako verze natural forest, je však doplněna o prvek lesních malin. Nádherná vůně této kombinace a efektní růžová barva, dělá tento produkt středem pozornosti a zábavy všude kde se objeví.

Můžeme vnímat harmonický a návykový celek tohoto excelentního destilátu, nebo se nechat pohltit vnímáním jednotlivých složek, tak jak je postupně smysly odhalují.

Informace 

Obsah láhve: 0,7l

Obsah alkoholu: 42%

Země původu: Česká republika

Značka: Elemens of Botanica

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Elemens of Botanica Mystical Forest Czech Gin 0,7 l 42%
  • By Elemens of Botanica
  • Price: 589,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.20 kg
  • Description: Elements of Botanica mystical forest  jeho receptura vychází ze stejného základu jako verze  natural forest , je však doplněna o prvek lesních malin.
Path: > > > Elemens of Botanica Mystical Forest Czech Gin 0,7 l 42%