Canaïma Gin 0,7 l 47%

Canaïma Gin 0,7 l 47%

CanaïmaCanaïma

Novinka

Canaïma Gin je vyráběn venezuelskou společností Destilerías Unidas S.A., která stojí za produkcí oceňovaných rumů Diplomático.

More details

Skladem 1 ks

790 Kč

tax incl.

1 128 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Canaïma Gin 0,7 l 47%

canaima-gin-logo

Canaïma Gin je vyráběn venezuelskou společností Destilerías Unidas S.A., která stojí za produkcí oceňovaných rumů Diplomático. Mezi dlouhodobé cíle společnosti patří podpora místní komunity a ochrana životního prostředí s důrazem na udržitelný rozvoj.

Inspirací pro vznik ginu byla panenská příroda v amazonských deštných pralesech, která oplývá rozmanitou škálou jedinečných rostlin a je dodnes obývána etnikem známým jako Pémon. Tito domorodci zde žijí v souladu s přírodou a své cenné poznatky si předávají z generace na generaci. Zatímco svět umí pojmenovat jen 200 z 3 000 druhů ovoce nacházejícího se v Amazonii, oni je znají všechny. I proto pochází 10 z 19 ručně sbíraných botanicals právě z Amazonie. Canaïma vzniká ve spolupráci s těmito domorodými obyvateli, přičemž 10 % z prodeje přispívá k revitalizaci přírodních zdrojů a propagaci významu domorodých kmenů.

Základem ginu Canaïma je 19 botanicals, přičemž jeho exotický charakter je tvořen deseti obtížně dosažitelnými botanicals, které jsou ručně sbírány v amazonském pralese. Tyto botanicals jsou macerovány i destilovány separátně. Nejprve jsou ponechány v neutrálním obilném lihu po dobu 2 až 7 dnů, aby byly následně destilovány v tradičním měděném kotlíkovém zařízení o objemu 500 litrů, kde celý proces pečlivě sleduje master distiller. Ten pak pro dosažení unikátního chuťového profilu míchá jednotlivé destiláty v různém poměru. Výsledkem je tak blend odkazující ze 65 % na své amazonské kořeny.

Aroma: počáteční rovnováhu mezi citrusovou a zemitou vůní po chvíli doplňuje jalovec, který přináší společně s dalšími botanicals lehce kořenitý závěr.
Chuť: první nastupuje lehká sladkost pomerančových kůr a tropického ovoce, kterou vzápětí vystřídají bylinné tóny, přecházející v plnou chuť, kde se na pozadí klasického ginu rozvíjí exotické botanicals, jakým je například palmové seje připomínající čokoládu. 
Zakončení: nasládlé a kořenité s projevy pepře a hřejivým dotekem skořice, přesto zůstává gin jemný.

Informace

Obsah alkoholu: 47%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Venezuela

Značka: Canaïma

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Canaïma Gin 0,7 l 47%
  • By Canaïma
  • Price: 790,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Canaïma Gin  je vyráběn venezuelskou společností Destilerías Unidas S.A., která stojí za produkcí oceňovaných rumů  Diplomático .
Path: > > > Canaïma Gin 0,7 l 47%