Bond Street London Dry Gin 0,7 l 43%

Bond Street London Dry Gin 0,7 l 43%

Bond StreetBond Street

Novinka

Bond Street London Dry Gin je pravý "Super Premium" gin, destilovaný v Londýně Master Distillerem Charlesem Maxwellem, který pochází z rodiny předních ginových palíren.

More details

Skladem 1 ks

1 189 Kč

tax incl.

1 698 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Bond Street London Dry Gin 0,7 l 43%

bond-street-gin-logo

Bond Street je známá nákupní ulice v části „City of Westminster“ v Londýně. Ulice je známá tím, že je domovem mnoha nejprestižnějších světových módních a luxusních značek.
Bond Street je pojmenována po Sirovi. Thomas Bond 1. Baronet ( 1620 -1685 ), který byl investorem do nemovitostí a blízkým přítelem krále Karla II.

Thomas Bond může být dnes nejlépe známý jako údajný předek fiktivního špióna Jamese Bonda 007, postava vytvořená autorem Ianem Flemingem a známá ve svých knihách a filmech. Motto rodiny Bondových „Orbis non Sufficit“, což znamená „Svět nestačí“, se výrazně objevuje ve filmu Jamese Bonda „V tajné službě jejího Veličenstva“ a později se stalo názvem pro bondovku „Svět nestačí“ z roku 1999. motto je také uvedeno v erbu rodiny Bondů.

Bond Street London Dry Gin je pravý "Super Premium" gin, destilovaný v Londýně Master Distillerem Charlesem Maxwellem, který pochází z rodiny předních ginových palíren. Jeho osmý pradědeček začínal jako lihovarnický učeň koncem 17. století.

Bond Street Gin, je destilován k dokonalosti v kotlíkových destilačních přístrojích vytvořených legendární společností "John Dore", která stále vyrábí. Dva 500litrové destilační přístroje vyrobí pouze 200 litrů v každé destilační dávce. Sedm rostlinných látek použitých v receptu na Bond Street Gin pochází a vybírá zejména společnost Joseph Flach & Co. Limited, která dováží vzácné rostlinné látky z celého světa a dodává je do Gin Distillers od počátků Britská říše.

Bond Street Gin je vyroben na počest Sira Thomas Bonda, který byl sám velkým znalcem a milovníkem luxusu.

Informace

Obsah alkoholu: 43%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Anglie

Značka: Bond Street

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Bond Street London Dry Gin 0,7 l 43%
  • By Bond Street
  • Price: 1 189,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Bond Street London Dry Gin  je pravý "Super Premium" gin, destilovaný v Londýně Master Distillerem Charlesem Maxwellem, který pochází z rodiny předních ginových palíren.
Path: > > > Bond Street London Dry Gin 0,7 l 43%