An Dúlamán Irish Maritime Gin 0,5 l 43,2%

An Dúlamán Irish Maritime Gin 0,5 l 43,2%

An DúlamánAn Dúlamán

Novinka

An Dúlamán se vyrábí jako gin typu London Dry, James Doherty pro něj ovšem vytvořil novou kategorii Irish Maritime Gin.

More details

Skladem 1 ks

779 Kč

tax incl.

1 558 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

An Dúlamán Irish Maritime Gin 0,5 l 43,2%

An Dúlamán vzniká v irské oblasti Donegal, drsném odlehlém a nezávislém místě, které je silně ovlivněné divokým Atlantikem. Toto místo má dlouhou tradici destilace, zejména toho času ilegálního destilátu poitín, tedy neregulované whiskey. Oblast Donegal byla pověstná vysokou kvalitou svých destilátů.

Pro zakladatele Jamese Dohertyho je Donegal blízký, neboť odsud pochází jeho rodina, a bylo dlouho jeho přáním se do oblasti vrátit, postavit zde palírnu a vrátit tak oblasti tuto téměř ztracenou tradici.

An Dúlamán se vyrábí jako gin typu London Dry, James Doherty pro něj ovšem vytvořil novou kategorii Irish Maritime Gin, což znamená, že se při jeho výrobě používají mořské rostliny a gin vzniká v blízkosti irského pobřeží.

Gin je výsledkem několika let experimentů, během kterých James a jeho žena Moira zkoušeli při destilaci až 30 různých druhů mořských řas. Výsledný gin se zakládá na šesti běžně používaných rostlinných ingrediencích, které utváří robustní základ ginu, a pěti druzích mořských řas.

An Dúlamán se vyznačuje nejdříve jemnými jalovcovými tóny, které postupně ustupují a projevuje se komplexita ginu s plnými tóny umami, soli a máslové ústřicové hladkosti s náznaky vlašských ořechů a taninů. Po čase se objeví nasládlé hřejivé tóny tureckého medu.

Informace

Obsah alkoholu: 43,2%

Obsah lahve: 0,5 l

Země původu: Irsko

Značka: An Dúlamán

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:An Dúlamán Irish Maritime Gin 0,5 l 43,2%
  • By An Dúlamán
  • Price: 779,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.20 kg
  • Description: An Dúlamán  se vyrábí jako gin typu London Dry, James Doherty pro něj ovšem vytvořil novou kategorii  Irish Maritime Gin.
Path: > > > An Dúlamán Irish Maritime Gin 0,5 l 43,2%