Torres Brandy JAIMEI 30y 0,7 l 38%

Torres Brandy JAIMEI 30y 0,7 l 38%

TorresTorres

Novinka

Miguel Torres vytvořil noblesní brandy, které nosí jméno jeho zakladatele. Láhev byla navržena architektem Tanakou. 

More details

Skladem 1 ks

2 339 Kč

tax incl.

3 341 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Torres Brandy JAIMEI 30y 0,7 l 38%

Miguel Torres vytvořil noblesní brandy, které nosí jméno jeho zakladatele. Láhev byla navržena architektem Tanakou. Jaime I brandy bylo vytvořeno z velmi staré Soleras zrající z vybraného destilovaného bílého vína. Některé ze soleras začaly jako destilované víno z Parellady určené pro desetileté brandy, nicméně byly ponechány stranou po dobu několika let, aby se vytvořil kvalitní základ. Tato stará reserva byla obohacena nejlepšími Torresovými soleras (nejstarší bylo 30 let staré). Nakonec, na doplnění aromatické intenzity tohoto brandy s lehkým ovocným a květinovým aroma bylo přidáno trochu „Eau de vie de lie de Folle Blanche 1972“, nejvzácnější a nejnoblesnější  hrozny používané k výrobě nejkvalitnější destilované brandy.
Jaime I  je hluboké, bohaté a temně jantarově zbarvené brandy. Buket se projeví jako komplexní a koncentrovaný s náznaky kokosu, sušeného ovoce a koření,  typické pro dlouhé zrání. Kulaté i bujné, jeho hladkost charakterizuje velké brandy. Jaime  je komplexní destilát se  skvělým sametovým a dlouhým závěrem.

Informace

Obsah alkoholu: 38%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Španělsko

Značka/Výrobce: Torres

Doba zrání: 30 let

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Torres Brandy JAIMEI 30y 0,7 l 38%
  • By Torres
  • Price: 2 339,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Miguel Torres  vytvořil noblesní brandy, které nosí jméno jeho zakladatele. Láhev byla navržena architektem Tanakou. 
Path: > > > Torres Brandy JAIMEI 30y 0,7 l 38%