Metaxa Private Reserve 25th Anniversary 0,7l 40%

Metaxa Private Reserve 25th Anniversary 0,7 l 40%

MetaxaMetaxa

Novinka

Při vyrábění této jedinečné lihoviny si Metaxa master Constantinos Raptis vybírá muškátová vína, která nejlépe vyzrála, a smísí je se znamenitými vinnými destiláty, jež trpělivě zrály v dubových sudech v řeckých sklepích Metaxa.

More details

1 739 Kč

tax incl.

2 484 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Metaxa Private Reserve 25th Anniversary 0,7 l 40%

Nejprve proběhne dvojitá destilace hroznů tří odrůd vyzrálých pod řeckým sluncem. Poté se destilát staří v ručně vyráběných dubových sudech z francouzské oblasti Limousin. Po dosažení požadované zralosti nastává mistrovská práce Metaxa mastera, a to sladění jednotlivých eaux-de-vie pro dosažení unikátní a konzistentní chutě. Následně se destilát míchá s archivními muškátovými víny z egejských ostrovů Samos a Limnos a s tajnou směsí bylin a koření (např. extrakt z okvětních plátků růže). Zrání tohoto produktu trvá po dobu třiceti let. Pro dosažení výsledné jemné chuti se Metaxa, ještě před stáčením do lahví, nechává půl roku dozrát v sudech. Metaxa Private Reserve si Vás získá a Vy ji můžete získat u nás. 

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Řecko

Značka/Výrobce: Metaxa

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Metaxa Private Reserve 25th Anniversary 0,7 l 40%
  • By Metaxa
  • Price: 1 739,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Při vyrábění této jedinečné lihoviny si Metaxa master Constantinos Raptis vybírá muškátová vína, která nejlépe vyzrála, a smísí je se znamenitými vinnými destiláty, jež trpělivě zrály v dubových sudech v řeckých sklepích Metaxa.
Path: > > > Metaxa Private Reserve 25th Anniversary 0,7 l 40%