Luxardo Maraschino 0,7 l 32%

Luxardo Maraschino 0,7 l 32%

LuxardoLuxardo

Novinka

Luxardo Maraschino představuje klasické italské umění výroby likérů a jeho patentované balení je považováno za láhev-ikonu určenou pro širokou veřejnost.

More details

Skladem 1 ks

479 Kč

tax incl.

684 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Luxardo Maraschino 0,7 l 32%

Luxardo Maraschino představuje klasické italské umění výroby likérů a jeho patentované balení je považováno za láhev-ikonu určenou pro širokou veřejnost. Jde o jeden z mála sladkých likérů získaných destilací šťávy z třešní maraska, které firma Luxardo pěstuje ve svých vlastních sadech v regionu Veneto.

Destilát zraje 2 roky v dřevěných sudech z bílého finského jasanu. Tímto procesem nabývá vůně likéru výbornou aromatickou intenzitu, jeho chuť se stává originální a harmonickou. Má typický základ destilátů s překvapivě dlouhým závěrem. Luxardo Maraschino je nepostradatelnou přísadou známých koktejlů jako jsou Mary Pickford, Cuba Libre, Daiquiri, atd ... Lze ho použít jako žaludeční likér, i jako skvělou tečku po velkém stolování. Luxardo Maraschino má tradiční uplatnění v cukrářství av gastronomii. Klasické použití je na ovoce (ananas, jahody, pomeranče a obecně na míchané ovocné saláty) a při výrobě chutných domácích sladkostí.

Informace

Obsah alkoholu: 32%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Itálie

Značka: Luxardo

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Luxardo Maraschino 0,7 l 32%
  • By Luxardo
  • Price: 479,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Luxardo Maraschino  představuje klasické italské umění výroby likérů a jeho patentované balení je považováno za láhev-ikonu určenou pro širokou veřejnost.
Path: > > > Luxardo Maraschino 0,7 l 32%