Cinzano Extra Dry 1l 14,4%

Cinzano Extra Dry 1l 14,4%

Novinka

Cinzano Extra Dry je celosvětově proslulý alkoholický nápoj obdivovaný pro svoji jemnou vyváženou chuť a charakteristické aroma. 

More details

Skladem 2 ks

189 Kč

tax incl.

189 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Cinzano Extra Dry 1l 14,4%

Vermut Cinzano je aromatizované víno. Poprvé bylo vytvořeno v roce 1757 Giovannim Cinzanem a vyrábí se ze základu kvalitního italského bílého nebo červeného vína, alkoholu a cukru, v němž se pak vyluhuje tajná kombinace bylinek a koření. Nemůžeme vám přesně říci, které to jsou, ale patří k nim muškátový oříšek, koriandr, jalovec, pomerančová kůra, hřebíček a ten nejdůležitější je pelyněk. Celá výrobková řada Cinzano je svým charakterem chuťově výrazná a sytá, nicméně každý druh svým jedinečným způsobem, a tak se vám nabízí nekonečné možnosti, jak si užít vlastní chvilky u Cinzana s přáteli a rodinou. Ochutnejte klasické příchutě Bianco, Extra Dry a Rosso. Cinzano Extra Dry je příjemně suché a světle žlutou barvu. Kypí příchutěmi, které jsou oživeny charakteristickým znakem aromatických bylinek. Je oblé, lehkovážné a lákavé. Cinzano Extra Dry si Vás získá a Vy ho můžete získat u nás. 

Informace

Obsah alkoholu: 14,4%

Obsah lahve: 1l

Země původu: Itálie

Značka: Cinzano

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Cinzano Extra Dry 1l 14,4%
  • Price: 189,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.00 kg
  • Description: Cinzano Extra Dry  je celosvětově proslulý alkoholický nápoj obdivovaný pro svoji jemnou vyváženou chuť a charakteristické aroma. 
Path: > > > Cinzano Extra Dry 1l 14,4%